Корисна інформація, Поради, рекомендації

Латук – гармонія твого життя!

Запам’ятайте: скільки б вам не було років – це найкращий вік, щоб Любити, Мріяти і Радіти Життю!


 Олег Рой

🌿Салат-латук, відомий в науці як Lactuca sativa, вперше був вирощений єгиптянами тисячі років тому. Єгиптяни використовували насіння для виробництва олії, а також використовували листя цієї корисного овоча. Ця рослина також мала культурне і релігійне значення в Стародавньому Єгипті, так як вважалася священною. Пізніше цю культуру вирощували греки і римляни.

http://www.scielo.org.co/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0304-28472020000109077#B26

🌿Салат-латук є джерелом необхідних поживних речовин для здоров’я і сил нашого організму. Олія холодного віджиму з насіння латуку максимально зберігає поживні речовини цієї унікальної рослини.

Хороший сон | Nefertiti

1.Сприяє зняттю тривожності і покращує сон.

🔷Сон – важлива функція №1, яка дозволяє вашому тілу і розуму перезарядитися, роблячи вас зібраним і сконцентрованим в період бадьорості. Здоровий сон допомагає організму залишатися здоровим і здатним запобігати хворобам. Без достатньої кількості сну мозок не може нормально функціонувати.

При дослідженні олії насіння латука виявилося, що вона є корисним снодійним і може бути безпечним засобом лікування, особливо у літніх пацієнтів, які страждають від легких до помірних форм занепокоєння і проблем зі сном.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21731897/

https://www.reliasmedia.com/articles/143933-lettuce-for-sleep-maybe-but-not-in-salad-form

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6049580/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3813237/

Так само локальне застосування олії насіння салату на ділянці лоба і скронь дітям можна розглядати як безпечну і ефективну допомогу при порушенні сну.

http://www.rjpharmacognosy.ir/article_105249.html

https://en.irct.ir/trial/42854

2.Олія латука проявляє протизапальну дію.

🔷Компоненти олії салату мають антимікробні властивості, які зупиняють процес розвитку деяких дріжджів завдяки терпенам і карденолідам і ферменту глюканаза.

Деякі білкові сполуки салату латуку, наприклад, ліпоксігеназа, допомагає контролювати запалення. Це було доведено в одному іранському дослідженні. Згідно чому, салат використовувався в народній медицині для зняття запалення і остеодініі (болі в кістках).

https://www.researchgate.net/publication/312128095_Antioxidant_properties_of_selected_varieties_of_lettuce_Lactuca_sativa_L_commercially_available_in_Malaysia

Наявність антиоксидантних сполук, поліфенолів і вітаміну С, були визначені в п’яти різновидах салату (айсберг, ромен, континентальний, червоний дубовий лист, лолло россо) і в одному сорті ескарола (фріссе). Дослідження поліфенолів за допомогою HPLC-DAD-MS / MS ESI дозволило ідентифікувати два з’єднання, про які раніше не повідомлялося в салаті-латуку – рамнозіл-гексозіди кверцетин і лютеолін, які проявляють найвищу антиоксидантну активність у багатьох методах дослідження.

https://www.researchgate.net/publication/223449190_Characterisation_of_polyphenols_and_antioxidant_properties_of_five_lettuce_varieties_and_escarole

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22557144/

3.Може допомогти в боротьбі з раком.

🔷Салат – це овоч з низьким вмістом крохмалю. В одному зі звітів Всесвітнього фонду досліджень раку йдеться, що овочі, що містять мінімальну кількість крохмалю можуть проявляти захисні властивості при деяких типах раку, в тому числі раку порожнини рота, горла, стравоходу і шлунка.

Інше дослідження було проведено в Японії на курцях з раком легенів. Результати показали, що вживання салату може мати захисний ефект.

Крім того, олія салату містить антиоксиданти, які, як було доведено, знаходять і знищують вільні радикали, які мутують здорові клітини і перетворюють їх в ракові.

https://www.wcrf.org/dietandcancer/wholegrains-vegetables-and-fruit/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8340248/

Пульс

4.Знижує рівень холестерину.

🔷Вживання салату – латуку і олії насіння латука може бути корисно для зниження високого рівня холестерину, який часто призводить до серцево-судинних захворювань (ССЗ) і іншим небезпечним станам. Високий рівень холестерину ЛПНЩ шкідливий і може викликати серцевий напад та інсульт.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15297097/

https://www.cambridge.org/core/journals/british-journal-of-nutrition/article/effects-of-dietary-supplementation-with-redpigmented-leafy-lettuce-lactuca-sativa-on-lipid-profiles-and-antioxidant-status-in-c57bl6j-mice-fed-a-highfat-highcholesterol-diet/DCEB462D5A5A33360ECA8906AE512918

5. Олія салату може допомогти поліпшити пізнавальні здібності вашого мозку.

🔷Відомо, що деякі компоненти салату, такі як калій, фолат і різні антиоксиданти, володіють благотворним впливом на нервову систему. Фолієва кислота знижує ризик виникнення хвороби Альцгеймера і зниження когнітивних функцій, а калій пов’язаний з посиленням припливу крові до мозку, поліпшенню розумових здібностей, концентрації і нервової активності.

🌿І ще кілька не менш важливих властивостей олії латука:

  • Олія насіння латука може бути корисно при вагітності, завдяки своїм компонентам приносить користь як мамі, так і дитині. Сприяє його правильному розвитку і росту.
  • Регулярне вживання натурального олії насіння латука допомагає поліпшити обмін речовин, тим самим сприяючи зниженню ваги. Будучи джерелом поживних речовин, вона також забезпечує організм всіма необхідними поживними речовинами під час дієт.
  • Олія застосовується в якості заспокійливого засобу проти депресії, безсоння, при запаленні нервів.
  • Для відновлення печінки, лікування шлунка.
  • Вживання олії благотворно діє на шкіру, відновлюючи тонус, покращуючи її стан, прискорює ріст волосся і зміцнює його коріння. Як зовнішній засіб олію використовують для масажу, а також для живлення шкіри.

🔷 Стаття має ознайомлювальний характер, перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

🌿Наш магазин пропонує Вам продукцію, виробництва Єгипет компанії «Нефертіті натуральні олії і трави». Якість олії підтверджено сертифікатами і відповідає показникам якості, затвердженими нормативними документами.

🌿Виробництво сертифіковане відповідно до стандарту ISO-9001.

❤️❤️❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.