Корисна інформація, Поради, рекомендації

ТОП 5 олій для жінок

Той, хто бачив народження своєї дитини, як бачив я, вже ніколи в ній не засумнівається, в жіночій силі. Вони сильніше нас. Для в них не існує дурниць – тільки головне. Життя, діти, свобода. Вони не бачать сенсу у вічному житті – вони продовжуються в дітях, і цього достатньо. Вони не завойовники – їм і так належить світ, тому що вони здатні створити нове життя.

Джонні Депп

Сьогодні поговоримо про любов до олій, любові до свого тіла і любові до свого організму.

Про те, що приносить користь нам, жінкам!

1.Олія насіння льону

Всього 1 чайна ложка натуральної льняної олії повністю заповнює добову потребу організму в Омега-жирних кислотах, без яких повноцінний обмін речовин неможливий. Насичені жирні кислоти відповідають за терморегуляцію, допомагають організму адаптуватися до холоду або жари.

Мікроелементи беруть участь в будівництві кісткової тканини, зміцнення клітинних мембран, нормалізації метаболічних процесів. Фітоестрогени льняного насіння мають потужну антиоксидантну дію, виявляють протипухлинну активність.

Утворені з жирних кислот нейромедіатори впливають на в’язкість крові, а також рівень холестерину і тригліцеридів у крові. Довголанцюжокові омега-3 жирні кислоти надають ефективну дію при профілактиці серцево-судинних захворювань, а також при ревматизмі і хронічному поліартриті, хронічних запаленнях кишечника і нейродерміті.

https://www.diet-health.info/ru/recipes/ingredients/in/df892-lnanoe-maslo-holodnogo-otzima?gclid=CjwKCAjw7–KBhAMEiwAxfpkWFqAq1ZAvkVYLdJvxugz9KX1AaFTLL3DoMP7V-7u7LENt7Xuu10IlxoCGkkQAvD_BwE

Так само докладніше на нашому сайті  https://nefertiti-ua.com/uk/maslo-lna-dlya-zhenskogo-organizma-ua/

2. Олія насіння кунжуту

Відомо, що насіння кунжута здатне впливати на поліпшення кровообігу. Крім того, завдяки наявності певних жирних кислот воно допомагає стимулювати вироблення деяких гормонів.

Нерегулярні місячні або «олігоменорея» – поширена проблема, з якою стикаються жінки в усьому світі. Порушення гормонального балансу призводить до багатьох збоїв в організмі, появі вугрової висипки, втоми і стресу. Все більш важливим стає регулювання менструального циклу. У таких випадках відмінно підходить насіння кунжуту для нормалізації процесу менструації.

Лігнани кунжуту викликають інтерес через їх вплив на здоров’я: зниження рівня цукру і холестерину в крові, забезпечення профілактики серцево-судинних захворювань і раку і полегшення синдрому постменопаузи. Сезамін, сезамінол і сезамолін є основними лігнами в кунжутній олії. Розкладання сезамоліну під час обробки кунжутної олії призводить до утворення фенольного з’єднання, званого сезамол. Кунжутна олія довгий час зберігається завдяки сезамолу. Є відомості про те, що сезамол може діяти як метаболічний регулятор і має антиоксидантні і антивікові властивості.

https://extension.okstate.edu/fact-sheets/sesame-seed-oil-properties.html

https://bebodywise.com/blog/sesame-seeds-for-periods/

Менопауза – це перехід в нову фазу життя. Він починається, коли закінчується менструальний цикл. Менопауза не є проблемою для здоров’я, проте гормональні зміни і інші залучені чинники можуть викликати дискомфорт.

Часто такі порушення викликані низьким показником естрогену в крові.

Ентеролактон (ЕНЛ) і ентеродіол, перетворені з лігнанов кунжутного насіння кишковою мікрофлорою, вважаються агентами, відповідальними за естрогенную активність організму. Таку заяву було опубліковано вченими в одному з журналів Харчування в 2006 році.

Жінки після менопаузи стикаються з неприємними станами, пов’язаними зі зниженням естрогену, що може привести до ризику отримання інфаркту міокарда, частіше ніж у чоловіків. Таким чином, це дослідження було проведено, щоб оцінити, чи може кунжут бути джерелом фітоестрогенів і сприяти здоров’ю серцево-судинної системи у жінок в період менопаузи. Насіння кунжуту або олію можна легко включити в здорову нормальну дієту як багате джерело лігнанов або фітоестрогенів.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/155651

https://academic.oup.com/jn/article/136/5/1270/4669984

Кунжутна олія багате кальцієм – мікроелементом, важливим для утворення кісткової тканини. Дефіцит кальцію нерідко призводить до розвитку остеопорозу, який проявляється крихкістю кісток (а ризик розвитку цього захворювання у жінок набагато вище, ніж у чоловіків). З віком синтез естрогенів у жінок знижується, що погіршує засвоєння кальцію. Знизити ризик допоможе регулярне вживання кунжутної олії.

https://www.sciencedirect.com/topics/agricultural-and-biological-sciences/sesame-oil

3. Гарбузова олія

Олія з гарбузового насіння – цінний продукт, який допомагає вивести з організму людини шлаки і токсини, зміцнити імунітет і лікувати запалення, відрегулювати водно-ліпідний баланс і зменшити набряклість тканин.

Завдяки високому вмісту речовин, що сприяють підтриманню в нормі гормонального балансу жіночого організму, а також наявністю в складі компонентів, що володіють ранозагоювальними протизапальними властивостями (комплекс з фітостеролів, поліненасичених кислот, вітамінів Е, А і B6, магнію) гарбузова олія вже давно знаходить успішне застосування в лікуванні ряду гінекологічних захворювань (кольпіт, ерозія шийки матки, ендоцервіцит, захворювання грудей і яєчників і ін.).

Сприятливий вплив гарбузової олії на гормональний фон і нервову систему також дає можливість жінкам вживати в їжу цей продукт для полегшення хворобливих станів, які супроводжують передменструальний або клімактеричний період. Крім того, комплекс входять до складу гарбузової олії вітамінів Е, F, групи B, цинку і фітостеролів, «відповідають» за вироблення організмом статевих гормонів, сприяє поліпшенню функцій репродуктивної системи

На початку менопаузи у жінок збільшується частота серцево-судинних захворювань. Сприятливий вплив олії насіння гарбуза на артеріальний тиск спостерігалося у жінок в постменопаузі. Більш ніж у кожної третьої дорослої жінки є якась форма серцево-судинних захворювань (ССЗ), на які впливає артеріальний тиск.

Дослідження, проведене в Техаському жіночому університеті з 2015 року по 2017 рік за участю жінок в постменопаузі показало, що олія насіння гарбуза в дозі 2 г в день протягом 12 тижнів може знизити кров’яний тиск і зменшити симптоми менопаузи

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT02727036

https://www.scielo.br/j/cta/a/kcWKvR3jPCQJMTPJGkz9CkB/?lang=en

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21545273/https://www.medicalnewstoday.com/articles/303864#benefitshttps://ods.od.nih.gov/factsheets/Magnesium-HealthProfessional/

Користь олії для вагітних

Чи можна приймати гарбузову олію при вагітності? З моменту зачаття дитини це питання хвилює багатьох жінок. А оскільки олія з насіння гарбуза є натуральним продуктом, що не містить шкідливих сполук, то майбутнім мамам приймати його буде навіть корисно.

Продукт містить багато вітаміну С, який допомагає захистити жіночий організм від інфекцій і вірусів під час вагітності. Вітаміни групи В покращують психоемоційний стан вагітної, і позитивно впливають на формування плаценти.

Олія надає корисну дію при багатьох ситуаціях, наприклад:

 • При загостренні запальних процесів в органах малого тазу.
 • При хронічних запорах, особливо на останніх термінах.
 • При невеликих кривавих виділеннях.
 • Для поліпшення апетиту.
 • Зменшення нудоти і блювоти на початку вагітності.

А крім того, білки, жири, фосфоліпіди, вітаміни Е, B6 і B9, магній, цинк, залізо, кальцій, фосфор та інші мінеральні речовини, що містяться в гарбузовій олії, необхідні для повноцінного розвитку ембріона людини і успішного формування в подальшому зростаючого дитячого організму.

4.Олія чорного кмину

Мати здорове психологічне та фізичне здоров’я має бути в пріоритеті для кожної сучасної людини, адже це основний фактор, що впливає на якість життя. Здоров’я прекрасної половини людства піддано безлічі негативних факторів, які можуть викликати занепокоєння або серйозні проблеми. Жіноче здоров’я включає в себе догляд за тілом, привабливу зовнішність, правильний емоційний стан, уважне ставлення до роботи внутрішніх органів, і гарне самопочуття в цілому.

В результаті проведених досліджень, було з’ясовано, що чорний кмин діє подібно естрогену. Він допомагає відновити рівень жіночих гормонів під час збоїв і менопаузи. Крім цієї особливості олія володіє іншими позитивними властивостями для жіночого організму:

 • Зменшує больові відчуття під час критичних днів.

Менструаціяце природне явище, з яким стикається кожна жінка в своєму житті. Від статевого дозрівання до 40-45 років жінки щомісяця зазнають менструальний цикл. Однак, що ненормально, так це супроводжуюча його хвилеподібна біль. Менструальний біль і дискомфорт можуть бути настільки неприємними, що заважають повсякденній діяльності. В результаті більшість жінок і дівчат звертаються до безрецептурних знеболюючих. Ці ліки не тільки мають побічні ефекти, але і можуть в довгостроковій перспективі впливати на організм.

https://faimos.co.uk/black-seed-oil-benefits-for-menstruation-problems/

 • Допомагає відновити функції яєчників.

https://www.iasj.net/iasj/download/201356b5633ea234

 • Полегшує симптоматику під час клімаксу. Ефективний в комплексному лікуванні інфекційних і грибкових захворювань. Корисно пити при плануванні дитини, позитивно впливає на репродуктивні органи.

! Забороняється застосовувати олію вагітним жінкам, і хворим з трансплантованими органами тіла (печінка, нирки, серце).

 • Пом’якшує або знімає прояви ПМС Полегшує больові відчуття в критичні дні.
 • При хворобах статевих органів можна застосовувати примочки і тампони, просочені олією кмину. Він допоможе зняти запальні процеси і запобігти поширенню інфекції.
 • Тімохінон, що міститься в олії, здатний зупиняти зростання ракових клітин при пухлини молочної залози і меланоми.

https://www.scielo.br/j/bjmbr/a/Zs57kV9Lt8J4PB4ZHbLkR8b/?format=pdf&lang=en

 • Кмин допомагає прискорити метаболізм, це властивість незамінна для тих, хто бажає швидко позбутися від зайвих кілограмів.

https://www.nymc.edu/news-and-events/news-archives/faculty-and-students-publish-study-demonstrating-that-black-seed-oil-plus-omega-3s-may-counter-obesity-induced-inflammation-and-insulin-resistance.php

 • Бореться з целюлітом та іншими нерівностями шкірних покривів.

В результаті дослідження «Місцеве використання олії чорного кмину в якості інноваційного методу ослаблення первинної дисменореї», проведеного Oman Med J. у вересні 2020 року було виявлено, що олія чорного кмину може бути безпечною і легко доступною анальгетичною добавкою для жінок, які страждають первинною дисменорею.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7480012/

Дисменорея – це виражені болі і порушення загального стану, які виникають перед початком і під час менструації. Болі зазвичай починаються за 1-2 дні до початку менструації і тривають кілька днів після її початку, але у кожної жінки цей період індивідуальний.

https://www.gyanunlimited.com/health/gynecological-diseases-treatment-by-black-seed-or-kalonji-nigella-sativa-oil/8557/

https://www.hindawi.com/journals/ecam/2019/1528635/

https://www.sciencedirect.com/topics/agricultural-and-biological-sciences/nigella-sativa

5. Олія хельби

Пажитник вживають при діабеті, менструальних спазмах, високому холестерині і багатьох інших станах.

Продукт лікує хвороби нирок і репродуктивної системи, допомагає в лікуванні від гінекологічних хвороб.

Допомагає зменшити дискомфорт при ПМС і в період гормональних перебудов жіночого організму (клімактеричний період).

Корисна олія в період грудного вигодовування оскільки збільшує лактацію, особливо, якщо жінка відчуває труднощі з утворенням молока. Практики традиційної азіатської медицини давно рекомендують для цієї мети пажитник.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/324334#benefits

! Однак використання або вживання з’єднань пажитника може викликати скорочення матки під час вагітності та посилити гормоночутливі типи раку.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/324334

Втрата статевого потягу зачіпає приблизно кожну четверту жінку. Насіння хельби містить речовини, які можуть сприяти підтримці її сексуального життя.

Регулярне вживання олії пажитника поліпшує не тільки репродуктивні функції чоловічого і жіночого організму, активізуючи вироблення фітоестрогенів і стабілізуючи гормональний баланс, а й збільшує статеву потенцію і лібідо.

Дослідники з Університету Сіднея, Університету Квінсленда, Університету Південного Квінсленда повідомляють, що результат клінічного випробування показав, що екстракт насіння Fenugreek має позитивний вплив на поліпшення сексуальної функції у здорових менструюючих жінок з низькою сексуальною функцією.

Зокрема, позитивні зміни спостерігалися як в сексуальному потязі, так і в збудженні.

https://www.nutraingredients.com/Article/2015/05/28/Fenugreek-extract-may-boost-woman-s-healthy-sexual-desire-Human-RCT?utm_source=copyright&utm_medium=OnSite&utm_campaign=copyright

Ви повинні отримувати задоволення від сексу, це не повинен бути просто тривалий процес. Близькість повинна подарувати вам і вашому чоловікові ВАУ-враження. Підсилюйте свою чуттєвість і бажання.

Тепер ви знаєте про корисні олії для жінок. Пам’ятайте, що застосовувати їх можна не тільки всередину, але і зовнішньо для живлення шкіри, волосся і нігтів.

Ще трохи відволічемося і поговоримо, що таке холодний віджим і чим цінуються олії холодного віджиму.

Олію холодного віджиму можна назвати незамінним продуктом, який повинен бути присутнім в раціоні будь-якої людини. Сировину (оливки, насіння, горіхи) ретельно очищають, подрібнюють і відправляють під прес. Вихід готового продукту становить близько 30% від загальної маси сировини.Его польза состоит в том, что при производстве в нем остаются все основные витамины и полезные вещества, присутствующие в сырье без дополнительных примесей.

Рослинна олія холодного віджиму характеризується яскраво вираженим ароматом і смаком.

Найбільш цінними з біологічної точки зору є нерафіновані олії першого холодного віджиму. Крім чудових кулінарних властивостей, якими володіють багато з цих рослинних олій, вони містять цілий ряд унікальних речовин, мікроелементів і вітамінів. Вживання в їжу натуральних рослинних олій здатне компенсувати брак багатьох біологічно активних речовин необхідних організму людини для повноцінної життєдіяльності.

Рослинні олії не повинні піддаватися рафінації, яка значно знижує їх якість і біологічну цінність. Тому абсолютно нормально, що нерафіновані олії часто мутнішають. Метод пресування при низьких температурах (холодний віджим) не дозволяє отримати рослинну олію у великому обсязі, що і пояснює досить високу ціну такої олії. Вироблену за такою технологією олія називають природна екстра або перший холодний віджим.

🌿Наш магазин пропонує Вам продукцію, виробництва Єгипет компанії «Нефертіті натуральні олії і трави». Якість олії підтверджено сертифікатами і відповідає показникам якості, затвердженими нормативними документами.

🌿Виробництво сертифіковане відповідно до стандарту ISO-9001.

Стаття має ознайомлювальний характер, перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Компанія Nefertiti бажає чарівного настрою! Нехай маленькі капризи долі не заважають рухатися до мети.

Радійте від щастя, будьте здорові і кохані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.