Корисна інформація, Поради, рекомендації

Натуральні олії для чоловічого здоров’я

…Замість того щоб витрачати час на боротьбу, намагайтеся краще зрозуміти один одного. Спробуйте поставити себе на місце партнера; спробуйте подивитися очима чоловіка, спробуйте подивитися очима жінки. Адже чотири ока завжди краще двох – ширше огляд; ви можете дивитися в усі чотири сторони…

Цитата з книги «Чоловік і жінка: світ в гармонії і цілісності»

❤️

У сучасному світі наш темп життя часто призводить до морального виснаження, активний спосіб життя не завжди дає в повній мірі відновиться від напружених буднів і стресових ситуацій, яким ми піддаємо наш організм щодня. Несвоєчасне харчування, важкі навантаження на роботі чи вдома, відсутність нормального повноцінного відпочинку поступово позначаються на нашому стані і здоров’ї.

Забезпечте себе належним доглядом, з оліями Nefertiti, які зможуть допомогти підтримувати здоров’я на високому рівні, додадуть впевненості в собі і в завтрашньому дні.

🌿Рослинні жири – це найбільш концентровані джерела енергії. За рахунок жирів забезпечується близько 80% енергетичних запасів в організмі людини. Жири є джерелом харчових речовин – поліненасичених жирних кислот, жиророзчинних вітамінів, фосфоліпідів, вітамінів.

🌿Поліненасичені жирні кислоти беруть участь в синтезі структурних компонентів клітинних мембран, що відповідають за нормальне функціонування останніх і їх стійкість до пошкоджуючих впливів, прискорюють метаболізм холестерину в печінці і допомагають його виведенню з організму, надають нормалізуючу дію на стінки кровоносних судин, підвищуючи їх еластичність і знижуючи проникність . Недолік цих кислот сприяє тромбозу коронарних судин.

🌿Фосфоліпіди беруть участь у регуляції жирового обміну, формують захисні властивості клітинних мембран, забезпечують нормальний ріст і розмноження клітин, беруть участь у формуванні структури нервової тканини, клітин печінки і клітин мозку, виведенні з організму холестерину, знижують утворення продуктів окислення в сироватці крові.

🌿 Фітостерини сприяють зниженню рівня холестерину в крові. У рослинних оліях присутні провітаміни вітаміну A (ретинол), вітамін E (токофероли). β-каротин (провітамін A) проявляє антиоксидантні властивості, підвищує захисні властивості організму проти впливу радіаційного опромінення, утворення злоякісних пухлин, виступає як відновник токоферолов. Основні функції токоферолів в організмі пов’язані з їх сильними антиоксидантними властивостями, завдяки яким вони захищають поліненасичені жирні кислоти, ферменти, і вітаміни від окислення, захищають біологічні мембрани, активізують синтез багатьох білків, систематичне споживання вітаміну E знижує ризик ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту , цукрового діабету.

Нестача жирів в їжі може привести до погіршення здоров’я, так як вони беруть участь в утворенні ряду гормонів в організмі людини.

Для отримання всіх необхідних організму речовин не варто віддавати перевагу якомусь одному виду олії: олії краще комбінувати і чергувати.

На відміну від тваринних жирів, до складу наших улюблених олій входять ненасичені жирні кислоти. Вони добре засвоюються організмом і не закупорюють судини (навіть навпаки, рослинні олії допомагають підтримати здоров’я нашого серця і всіх судин).

Регулярне споживання натуральних рослинних олій попереджає багато серцевих захворювань, ракові пухлини, цукровий діабет, запальні процеси і та інше. Хоча б уже тому їх варто використовувати в своєму раціоні.

Ми підготували для Вас, чоловіки, підбірку дій олій, які допоможуть Вам у різних сферах життя.

🌿Олія руколи

Останнім часом все більше людей усвідомлюють необхідність правильного харчування. Зелень – невід’ємна частина збалансованого корисного раціону. Рукола користується особливою популярністю у прихильників здорового способу життя, поєднуючи незвичайний смак зі значною користю для здоров’я.

Рукола використовується як афродизіак з першого століття. Олія руколи чудово доповнить Ваш щоденний раціон, збагативши Ваші свіжі салати або другі страви. Вважається, що рукола є дуже ефективним загальним стимулятором, що дає приголомшливу енергію і силу всьому тілу.

Завдяки своїм унікальним корисним властивостям олія руколи широко застосовується для лікування венозної недостатності і підвищеного артеріального тиску, при депресіях і стресах. Одна десертна ложка олії руколи здатна зняти симптоми печії, крім цього, при тривалому прийомі олії відновлюється слизова оболонка шлунково-кишкового тракту, поліпшується метаболізм. Відповідно, при поліпшенні обміну речовин нормалізується вага.

Олію руколи корисно вживати в їжу для підвищення рівня гемоглобіну в крові, виведення з організму зайвого холестерину, при недокрів’ї. Рекомендується вживати цю олію хворим на цукровий діабет.

Результати дослідження опублікованого в березні 2013 року в журналі Університету Аль-Нахрейн показують, що фітохімічні речовини і / або поживні речовини в руколі можуть мати властивості афродізіака, підвищують рівень тестостерону і активність сперматозоїдів.

🔷В одному з медичних журналів Джамін Брамбхатт, доктор медицини, уролог з Orlando Health заявив: «Ви тільки уявіть, скільки нервових закінчень і дрібних судин знаходиться в статевому члені …. Так що, якщо ви кожен день кидаєте сміття, наприклад піцу і картоплю фрі, ваші кровоносні судини можуть забитися жиром і холестерином.»

Закупорка судин обмежує приплив крові до вашого статевого члена, не дозволяючи йому набрати необхідний тонус, коли це необхідно, не кажучи вже про те, що піддаються ризику здоров’я вашого серця і всієї кровоносної системи. Багато з цих продуктів також сприяють виникненню високого кров’яного тиску.

🔷«Це може здатися дивним, але ви повинні ставитися до свого пеніса як до розкішної машини», – говорить доктор Брамбхатт. «Щоб ваша поїздка тривала безперебійно, вам необхідно заправити її рекомендованим паливом і не відставати від пропонованого обслуговування. Що ж, вашому пенісу потрібно те ж саме – здорова їжа і багато вправ – щоб він залишався сильним », – говорить він.

Вживання свіжих і корисних продуктів може підвищити рівень тестостерону, поліпшити властивості сперми і посилити ерекцію.

https://www.menshealth.com/sex-women/a19546161/foods-that-help-penis-perform-better/

🌿Олія чорного кмину

Протягом багатьох років чоловіки у всьому світі стикаються з проблемами особистого характеру, починаючи від безпліддя і закінчуючи проблемами з простатою.

Олія чорного кмину допомагає при проблемах безпліддя у чоловіків, збільшуючи вироблення тестостерону, покращуючи сексуальну витривалість і позитивно впливаючи на якість, кількість і рухливість сперматозоїдів.

Численні дослідження насіння чорного кмину показали, що основний активний компонент, тімохінон, дуже ефективний з медичної точки зору проти різних захворювань, включаючи різні хронічні захворювання: неврологічні і психічні, серцево-судинні захворювання, рак, діабет, запальні стани і безпліддя, а також різні інфекційні захворювання, викликані бактеріальними, грибковими, паразитарними та вірусними інфекціями.

Більш того, сильні антиоксидантні властивості цього цінного насіння останнім часом привертають дедалі більшу увагу в зв’язку з його потенційної роллю в якості харчової добавки з мінімальними побічними ефектами.

Було проведено клінічне дослідження за участю 68 іранських безплідних чоловіків, половина з яких отримувала 2,5 мл олії чорного кмину, а інші отримували плацебо двічі на день протягом двох місяців. Кількість і рухливість сперматозоїдів, а також обсяг сперми були значно збільшені в групі, що отримувала олію чорного кмину, в порівнянні з групою плацебо після двох місяців терапії.

https://scholar.google.com/scholar_lookup?journal=Phytomedicine&title=Effects+of+Nigella+sativa+L.+seed+oil+on+abnormal+semen+quality+in+infertile+men:+A+randomized,+double-blind,+placebo-controlled+clinical+trial&author=M.+Kolahdooz&author=S.+Nasri&author=S.+Z.+Modarres&author=S.+Kianbakht&author=H.+F.+Huseini&volume=21&issue=6&publication_year=2014&pages=901-905&pmid=24680621&doi=10.1016/j.phymed.2014.02.006&

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4387230/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6535880/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24680621/

🌿Олія насіння гарбуза

Олія насіння гарбуза сприятливо впливає на функцію передміхурової залози, покращує еректильну функцію, нормалізує процес сперматогенезу, захищає тканини і судини сечостатевих органів від розвитку запальних процесів. Тому для профілактики і в комплексному лікуванні простатиту, аденоми простати, еректильної дисфункції, захворювань сечового міхура і уретри широко використовується олія насіння гарбуза. І цьому на підтвердження безліч проведених досліджень.

Олія гарбузового насіння, довгий час використовувалася в народній медицині для здоров’я простати, може сприяти зменшенню розміру збільшеної простати, особливо в разі доброякісної гіперплазії передміхурової залози (вікове збільшення простати).

Подробнее https://nefertiti-ua.com/rol-masla-tykvy-v-sokhranenii-muzhskogo-zdorovya/

Ефірні олії, при вмілому застосуванні, можуть майже все. Зцілюють від хвороб, повертають красу і впевненість в собі, відновлюють внутрішню гармонію, створюють затишок в домі і нормалізують сон, допомагають в кар’єрному рості, веденні бізнесу і зміцненні відносин всередині сім’ї та на роботі.

Ароматерапія серйозний інструмент, до якого потрібно ставитися дуже дбайливо, застосовуючи дуже акуратно.

❤️Порада жінкам! Уміння допомогти і підтримати свого партнера є запорукою гармонійних щасливих відносин. Чоловікам особливо важлива емоційна обстановка.

Погодься, перед складним відрядженням теж хочеться підтримати улюбленого і допомогти йому легко адаптуватися на новому місці, познайомитися з новими людьми, швидко відновитися після дороги.

🌿Олія сандалу

Сандалова олія ідеально підходить для масажу, так як має гарну зволожуючу дію, чудово заспокоює нервову систему, розслаблює всі м’язи. Додає сили, тонізує організм і приносить людині заспокоєння в стресових ситуаціях. Вона так само допомагає справлятися з безсонням і головним болем.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16648093/

Олію сандалу використовують, також, як «любовний стимулятор», так як вона сприяє досягненню яскравого і тривалого оргазму. При нанесенні сандалової олії на чоловічий статевий орган можна помітити його істотне збільшення в розмірах. Ефірні олії для чоловіків на основі сандалу впливають і на систему почуттів, розширюючи уяву і сприяючи втіленню в реальність найпотаємніших сексуальних фантазій. Крім цього, регулярне використання ефірної олії сандалу забезпечує здоров’я і збереження дітородних органів протягом тривалого часу.

🌿Ефірні олії для поліпшення емоційного стану, сну і концентрації уваги

🔷Для підтримки гарного емоційного стану рекомендується ефірна олія пачулі. Пачулі допомагає швидко відновити сили. Аромат пачулі люблять і чоловіки, і жінки. Це один з найпоширеніших афродизіаків, що залучають протилежну стать.

Крім цього, олія пачулі і чайного дерева володіють сильними протигрибковими властивостями, тому одну з олій слід наносити на ноги і нігті при відвідуванні громадських бань або басейнів, при схильності ніг до зайвого потовиділення. Олія пачулі сприяє поліпшенню і прискоренню зростання нігтьової пластини.

🔷Затишок в будинку для чоловіків теж важливий. Теплий запах кориці з апельсином створить вдома приємну обстановку.

🔷А поєднання апельсина і грейпфрута поліпшить атмосферу і підніме настрій.

🔷Олія лемонграсу в машині допоможе сконцентрувати увагу, надасть пробуджуючий ефект, налаштує на роботу, поліпшить пам’ять. Олія стимулює розумову активність, здатність до запам’ятовування, підвищує працездатність, адаптує до зовнішніх умов.

Найприємніше, що можна зробити для чоловіка після активного трудового дня – це розслабляючий масаж з оліями. Якщо зробити суміш на основі олії жожоба, мигдальної або арганової олії з додаванням ароматичних ефірних масел.

🔷Поєднання з олією лаванди може привести до глибокого розслаблення, міцному сну.

🔷Поєднання з олією апельсина – поліпшить настрій.

🔷Поєднання з пачулі, іланг-іланг, – збудить, пробудить потяг.

Можна додавати кілька крапель в ванну, для досягнення такого ж ефекту)

Пам’ятайте, що «Відпочинок – це не спокій, а враження.» Минченков А., тому даруєте один одному яскраві і приємні враження, такі вкладення завжди будуть виправдані!

❤️

Набір для чоловіків

Набір для молодят

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.