Корисна інформація

Ідеальна засмага та зволожена шкіра – це реально!

Основные причины сухости кожи

Будь-яка жінка мріє мати рівну добру засмагу та при цьому,  пружну і сяючу шкіру. Адже гарна засмага виглядає лише на здоровій та зволоженій шкірі, вірно?

Хочете знати, як це можливо?

До того ж, отримавши таку бажану засмагу на морському узбережжі, хочеться цим милуватися цілий рік, навіть до наступного сезону. А замість цього ми помічаємо, що вже через місяць від нашого «капучіно» або навіть «гіркого шоколаду» не залишається і сліду! А так хотілося блищати, особливо в снігу, своєю засмагою.

Як би там не було, але на сьогоднішній день в цьому немає жодної проблеми. Більш того, можна домогтися ефекту супер-засмаги і при цьому  оздоровити свою шкіру, наситити, поліпшити, зволожити та зробити еластичною.

Для ідеальної засмаги потрібна спеціальна комбінація олій.

Сьогодні ми поговоримо поки про дві головні олії, що сприяють рівній засмазі, збереженню її на тривалий час і при цьому забеспечення шкіри вологістю та гладкістю.

Олія Аргани створює на шкірі захисну плівку, яка захищає шкіру від шкідливого УФ-випромінювання, перешкоджає почервоніння та опікі, зберігає вологу в клітинах шкіри. Крім того, токоферол (вітамін Е), що міститься в Аргановій олії, перешкоджає старінню шкіри та виникненню лущення.

Головною особливістю арганової олії є високий вміст поліфенолів, унікальних фітостеролів, високомолекулярних білків, сквалена, антиоксидантів, які сприяють загоєнню та регенерації.

Олія з насіння моркви – компонент № 2.

Олія успішно використовується в медицині. Олія з насіння моркви дозволяє отримати золотисто-бронзовий відтінок засмаги, а також сприяє закріпленню засмаги на шкірі.

Якщо вживати по кілька крапель цієї олії всередину, то організм насичується необхідними амінокислотами, які сприяють виробленню меланіну, який відповідає за здатність шкіри до засмаги.

Крім зазначених властивостей, ці олії сприяють прискоренню обмінних процесів в клітинах шкіри, що призводить до її оновленню та омолоджуючому ефекту.

Які ж ще олії можуть Вам забезпечити ідеальну засмагу? Про це ми будемо говорити далі, стежте за публікаціями!

Увага! Для здорової засмаги просто комплексу олій недостатньо. Пам’ятайте, що волога – головна умова, оскільки при знаходженні на сонці клітини нашої шкіри активно втрачають воду. Мінімум – 1,5 л звичайної води.

І ще одна умова – це час знаходження під прямими сонячними променями. Контролюйте час Вашого перебування під сонцем.

Бажаємо всім гарного та приємного літа!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.