Корисна інформація

Оживіть тату кокосовою олією

Для мене татуювання – це всі миті мого життя. Якось у Шотландії я вирушила в салон тату посеред ночі. І не жалкую про це. Є миті, про які хочеться не забути.

Анджеліна Джолі

Татуювання давно стали невід’ємною частиною життя і молоді, і певною мірою старшого покоління. Тату, як спосіб самовиразитися, продемонструвати внутрішнє “Я” або приховати недоліки тіла (опіки, шрами тощо)

Нове татуювання — справді довгоочікувана подія. Однак потрібно знати, як правильно доглядати її.

Кожен власник нового татуювання хоче, щоб вона виглядала якнайкраще, але її зовнішній вигляд залежатиме від багатьох факторів. Якщо в процесі нанесення результат залежить від досвіду майстра та вашого імунітету, то після завершення сеансу збереження її краси стане вашим завданням. Як з естетичних міркувань, так і з міркувань здоров’я, важливо знати, що саме робити, коли ви залишаєте тату студію з новим татуюванням. Насамперед ви повинні розуміти, що належний догляд відразу після нанесення тату допоможе їй швидко загоїтися і залишатися яскравою.

Розберемося, чому кокосову олію часто рекомендують татуювальники та дерматологи.

#протизапальнівластивості

Кокосову олію використовують для догляду за запаленою шкірою, так як вона має протимікробні та заспокійливі властивості.

Татуювання безпосередньо призводить до навмисних, але тимчасових поранень на шкірі. Як природна реакція, ваша шкіра запалюється (набрякає). Кокосова олія може прискорити процес загоєння, допомагаючи боротися із цим запаленням завдяки таким інгредієнтам, як вітаміни C и E и L-аргінін. Лауринова кислота також має протизапальні властивості.

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1995764511600783?via%3Dihub

#чутливашкіра

Кокосова олія є безпечною для всіх типів шкіри, у тому числі і чутливої. #натуральнийпродукт, тому дуже малоймовірно, що він викличе алергічну реакцію. Купуючи чисту кокосову олію Nefertiti, ви можете бути впевнені, що в неї не додано жодних інших інгредієнтів, які можуть спричинити подразнення або вплинути на загоєння татуювання.

Кокосова олія прискорює регенерацію клітин шкірного покриву, сприяє омолодженню шкіри за рахунок відновлення та підтримки її еластичності, знімає набряклість.

#зволоженняшкіри

Кокосова олія містить високий рівень жирних кислот, які корисні для створення зволожуючого бар’єру у шкірі. Олія легко вбирається, не залишаючи жирних слідів. Плюс, пахне чудово!

https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/coconut-oil-on-tattoo#use-at-any-stage

Все-таки слід дотримуватися необхідних правил при нанесенні косової олії на нове тату:

1.Перші кілька днів на вашому татуюванні буде відкрита рана, витік крові, плазми і навіть чорнила. Якщо ви щойно прийшли з тату-салону, татуювання все ще «плаче» – нанесення олії краще відкласти. Фахівці стверджують, що в цей період загоєння його використання завдасть більше шкоди, ніж користі.

Приблизно через 3-4 дні ви можете починати використовувати кокосову олію для догляду за татуюванням, так як воно вже гоїться.

2.Найбільший ризик нанесення кокосової олії на татуювання – це постійна сенсибілізація, якщо у вас є основна алергія. При алергії, інгредієнти олії сильніше запалюватимуть шкіру, порушуючи пігмент татуювання і потенційно зменшуючи колір або викликаючи міграцію пігменту татуювання під шкірою. Тому обов’язково необхідно провести алерготест перед використанням олії.

3. Нанесіть тонкий шар поверх татуювання. Ви не повинні бачити білизни, сильного жирного блиску – олія повинна в основному вбиратися і шкіра буде блискучою.

    • Недостатнє зволоження – татуювання потріскається і викличе подразненння, можливо навіть інфікування.
    • Надмірне зволоження може призвести до закупорки пор, виділення рідини та фактичного відкриття рани.

4. Для старих татуювань, що вже загоїлися, трохи складніше вплинути на чорнило, завдавши занадто багато кокосової олії. Натомість зволожуючі властивості продукту допоможуть вашій шкірі виглядати більш здоровою та зроблять будь-які кольори на вашому татуюванні (включаючи чорний) по-справжньому яскравими. Крім того, підтримання правильного зволоження татуювання навіть після її загоєння допоможе вашому тату добре виглядати протягом багатьох років.

5. За бажання можна додавати пару крапель ефірних олій, таких як лаванда або чайне дерево.

Олія лаванди має антисептичні, знеболювальні та заспокійливі властивості. Воно допоможе зменшити набряк та біль, а також прискорить загоєння нової тату.

Олія чайного дерева допомагає боротися із запаленням шкіри, заспокоює опухлі ділянки та допомагає зменшити набряк. Дослідження 2013 показало, що нанесення олії чайного дерева на інфіковану шкірну рану скорочує час загоєння.

https://www.liebertpub.com/doi/abs/10.1089/acm.2012.0787

2 краплі ефірної олії чайного дерева або лаванди

15 г кокосової олії

6. Обов’язкове дотримання особистої гігієни та виконання настанов Вашого тату-майстра! 😊

У статті використано фото робіт Євгена Бабія, м. Харків. https://www.instagram.com/master.pm.kh

Будьте індивідуальні.

З любов’ю Nefertiti ❤️

🌿Наш магазин пропонує Вам продукцію, виробництва Єгипет компанії «Нефертіті натуральні олії і трави». Якість олії підтверджено сертифікатами і відповідає показникам якості, затвердженими нормативними документами.

🌿Виробництво сертифіковане відповідно до стандарту ISO-9001.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.