Корисна інформація

Запорука успіху будь-якого виробника – це якісний продукт!

На ринку з високою конкуренцією виробник змушений створювати продукт, який буде мати певні переваги та відмінні якісні характеристики. Світова тенденція здорового способу життя формує підвищений попит на натуральні продукти, що містять цілий комплекс поживних речовин, необхідних для розвитку та підтримки здоров’я людського організму.

Виробники, які приділяють належну увагу якості продукції, що випускається, безперечно, займають лідируючі позиції на ринку. Якісний продукт не потребує реклами, а рекомендації («сарафанне радіо») завжди були ефективним маркетинговим інструментом.

Концепцією компанії «Nefertiti For Natural Oils & Herbs» є створення якісного та корисного продукту. Тому, контроль якості продукції проходить на всіх етапах виробництва. Компанія зробила основний акцент на натуральність продукту та розвиває технології свого виробництва у даному напрямку.

Єгипетська організація по стандартизації та контролю якості (EOS) управляє системою сертифікації в Єгипті. Комплексна експертиза якості рослинної олії, як і будь-якого іншого продукту, визначається його відповідністю органолептичним, фізико-хімічним показникам та показникам безпеки, встановлених національних стандартів. Експертиза починається з відбору проб. Відбір зразків для випробувань здійснює, як правило, випробувальна лабораторія. Кількість зразків від кожної партії однорідної продукції встановлюється органом, який виконує сертифікацію, і має відповідати вимогам нормативних документів на методи відбору проб і випробувань, встановленим в державних стандартах на конкретну продукцію, правилах або порядках сертифікації однорідної продукції.

Для виходу на міжнародні ринки, компанія «Nefertiti For Natural Oils & Herbs» підтверджує безпеку продукції вже відповідно до міжнародних стандартів ISO.

Високоякісна продукція завжди користується попитом у споживача. Тому, щоб підтвердити безпеку, надійність свого товару, багато компаній витрачають чималі кошти. І це виправдано, адже сертифікована продукція просувається на ринках збуту і закріплюється на тривалий термін набагато швидше.

Впевненість споживача в якості олій є важливим фактором для нашої компанії. Найцінніше для будь-якого виробника – це довіра користувача і позитивний відгук про продукт, так як це є фундаментальною основою у формуванні іміджу та розвитку компанії.

Ми працюємо для Вас і робимо доступним товар в будь-якій точці нашої країни.

Будьте здорові та зберігайте свою молодість і красу з оліями тм Nefertiti!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.