Корисна інформація

Ефірні олії для залучення грошей

Не можна ганятися за грошима – треба йти їм назустріч.

Аристотель Онассіс

Гроші не є винаходом, продуктом розуму або свідомого конструювання. Вони виникли спонтанно, незалежно від волі та бажання людей багато тисячоліть тому. Гроші щільно увійшли в життя кожного з нас.

Пропонуємо Вам ознайомитися, як залучати гроші за допомогою ефірних олій в своє життя 👇

В історії є багато прикладів, що підтверджують це. Наприклад, на Стародавньому Сході торговці просочували свій товар ефірними оліями, для того щоб і продажі йшли добре, і щоб привернути «грошових» покупців, які пропонували за нього найвищу ціну!

Ось з тих пір і існує приказка «гроші йдуть на запах»!

У наш час ми можемо теж використовувати ефірні олії для того, щоб жити забезпеченим життям.

Ароматерапія відома по всьому світу: олії повсюдно використовують не тільки для приготування парфумів, але й для залучення у життя необхідних благ, здоров’я, любові і душевної гармонії. Для того щоб використовувати олії за призначенням, важливо знати те, які з них дійсно притягують багатство, достаток і підсилюють фінансові потоки.

Найсильнішими «грошовими» ароматами вважаються:

🌿Сандал допомагає залучити партнерів і інвесторів, приймати правильне рішення.

🌿Апельсин додає впевненості і наповнює день сенсом, не даючи опускати рук при зустрічі з перешкодами і неприємностями. Також олія апельсина привертає грошову удачу.

🌿Властивості ефірної олії пачулі відрізняються широким різноманіттям та здатністю позитивно впливати не тільки на системи організму, але й на успіхи в особистому, а також кар’єрному плані. Пачулі працює над довгостроковими відносинами з грошима. Допомагає швидко відновити сили, зміцнити бойовий дух. Олія пачулі активізує ваш потенціал і налаштовують на позитивне мислення.

🌿М’ята допомагає заробляти гроші легко, розширює грошовий потік і робить його постійним.

🌿Жасмин додає впевненості, сприяє матеріалізації своїх думок.

🌿Грейпфрут дозволяє домогтися успіхів і досягти бажаного. Покращує спілкування між людьми, загострює інтуїцію. Відновлює сили, сприяє виробництву.

🌿Іланг-іланг здатний залучити удачу у справах та багатство. Багатство часом виражається не в грошовій формі, а в здатності цінувати те, що маєш. Дає здатність бачити, велике в малому. Дами, які використовують іланг-іланг у своєму парфумі, легко маніпулюють діловими партнерами чоловічої статі.

🌿Кориця – аромат успіху. Покращує добробут у домі, кориця залучає гроші, удачу та успіх. Підвищує працездатність. Полегшує взаєморозуміння з людьми.

🌿Лаванда допомагає прийняти правильне рішення, результат якого може проявитися через деякий час.

🌿Лемонграсс розкриває таємні наміри, недобрі задуми. Охороняє від злодійства, відводить неприємності від будинку та від бізнесу.

🌿Лимон адаптує до нової обстановки. Допомагає впоратися з будь-яким завданням. Наділяє світлою живою енергією. Пробуджує творче начало, креативність. Відмінно працює у суміші з іншими ефірними оліями. Доречний в автомобілі та офісі, в торговому залі поліпшить продаж.

🌿Майоран заспокоює бунтівний розум та агресивний дух, приносить багатство в оселю, втішає у смутку та печалі, дарує надію.

🌿Роза – це символ перетворення, допомагає вивести бізнес на новий рівень, змінити бізнес, відкрити новий напрямок. Роза допомагає самовдосконалення, оновленню.

🌿Мускус відновлює енергетичну цілісність аури, робить невразливим при поганому спілкуванні, використовується для медитації. Допомагає при заворушеннях, розумових перевтомах, знімає стрес.

Ми допоможемо Вам створити свою особисту грошову композицію.

Важливо! Всі складові вам повинні подобатися. Створення самого аромату – це вже психо-емоційна корекція та медитації. Можна зробити аромадіагностіку та чакрабалансінг. Ті олії, які викликають відгук, подобаються по аромату, в залежності від гормонального стану людини, можуть використовуватися в ресурсному грошовому ароматі. Правильно підібрані олії дарують міцне здоров’я, сталеві нерви, впевненість в собі у всіх сферах життя.

Основа будь-якої грошової композиції – це “чоловічі” олії. Вони відносяться до цієї категорії, так як активують наші лідерські якості, підприємливість, дія, впливають певним чином на гормональну систему, підтримуючи нашу активність та «грошовий» стан і мислення. У цю категорію можна віднести: пачулі, сандал, мускус…

Друга складова процвітання: енергія. Ресурс для дії та створення. Саме ці олії ми додамо для того, щоб у нас були сили та енергія на успішну реалізацію наших ідей та проектів. Масла-енергетики: кориця, майоран, м’ята, троянда…

Частіше дозволяйте собі робити те, що приносить вам розслаблення, гарне самопочуття, розширення інтересів в особистому житті.

Третій компонент – це творча енергія. Коли ми створюємо у творчому грайливому “потоці”, то все відбувається легко, грайливо, на позитиві. Легко створювати контакт, спілкуватися, отримувати задоволення, творити – ще один ключовий момент стану “достатку”. Запахи, які активують ці якості: цитрусові: апельсин, грейпфрут, лемонграсс, лимон…

Рецепт грошової композиції:

 • Сандал 15 крапель
 • Пачулі 4 краплі
 • Мускус 3 краплі
 • Кориця 5 крапель
 • Апельсин 5 крапель

Закрийте флакон. Дайте запахам змішатися протягом декількох днів. І ваш “грошовий аромат” готовий до використання. Відстежуйте, як ви себе почуваєте, і які позитивні події відбуваються.

Як використовувати “грошові” олії для залучення фінансів?

 • Улюбленою олією або складеною композицією змастити гаманець зовні та всередині, сейфи, банківські картки, ваш діловий портфель, товар для продажу.
 • Наносити на долоні перед відповідальною справою.
 • Використовувати в дифузорі у комерційному приміщенні, для залучення клієнтів.
 • 4 – 7 крапель додати в аромалампу заправлену водою та запалити свічку. Тривалість процедури 20 – 40 хвилин.
 • Грошову композицію наносити по краплині на точки пульсації.
 • Використовувати в аромалампі під час медитації.
 • Просочіть косметичний диск або камінь для ароматерапії ефірною олією для залучення грошей і покладіть в ящик робочого столу.
 • Аромаванна – розвести 3-5 крапель ефірної олії в 2 столових ложках морської солі, молока або меду, отриману суміш додати в воду (37-38 ° С). Тривалість процедури 10-15 хв. Опускаючись в воду, вдихайте на повні груди аромат.

Полежте, представляючи себе заможною людиною.

Рекомендації при використанні “грошових” олій:

 • Коли проводите намазування поверхонь для залучення грошей, обов’язково вимовляєте такі слова «Я люблю гроші і гроші люблять мене, у мене їх більше, ніж достатньо для всіх моїх потреб та бажань».
 • Під час роботи з «грошовими» ефірними оліями необхідно знаходиться в гарному настрої. Ніколи не робіть це в поганому настрої! Гроші дуже цього не люблять. Ви отримаєте зворотний ефект.
 • Посилить вплив візуалізація. Уявляйте собі, як ніби все вже відбулося, і ви отримали стільки грошей, скільки хочете. Дуже добре, якщо ви будете знати необхідну вам суму.
 • Якщо ви не знаєте яку суму хотіли б отримати, то уявляйте, що придбаєте на отримані гроші.
 • Грошова енергія найбільш активна на зростаючому Місяці. Рекомендуємо починати проводити дії з оліями з самого першого дня місячного циклу.
 • Достаток (в тому числі і фінансовий) пов’язан безпосередньо з нашим мисленням та програмами-переконаннями на підсвідомому рівні. Використовуючи певні запахи, ми впливаємо на наші переконання, ми вводимо нові програми, ми стираємо віджилі та обмежуючі сценарії.
 • Будьте стабільні в своїх діях! Гроші люблять регулярність.

Медитації на залучення грошей з книги Ольги Романової

Медитація «Грошовий дощ»

Сядьте зручніше та розслабтеся. Закрийте очі. Уявіть, що ви стоїте під грошовим дощем. Купюри падають на вас зверху і тихенько шуршать. Ви протягуєте вперед долоні і на ваші руки і плечі опускаються, кружляючи, грошові купюри. Цей чарівний дощ йде та йде. Озирніться навколо – всюди знаходяться гроші. Дощ іде все сильніше і купюр падає все більше і більше. Ви вже практично купаєтеся в грошах.

Медитація «Звернення до Вищих сил»

Цю медитацію для залучення грошей проводити краще вранці, відразу після пробудження. Сядьте зручно в кріслі або залишайтеся у ліжку. Закрийте очі та розслабтеся. Направте свої думки зі зверненням до Вищих сил. Це може бути Бог, Всесвіт, ангел-хранитель і ін. Подумки зверніться до тієї сили, в яку вірите, і попросіть у неї певну кількість грошей. Обов’язково при цьому скажіть про те, для чого вам потрібні гроші. Пообіцяйте Вищим силам в разі виконання прохання і далі сумлінно виконувати свою місію на Землі.

Медитація «Прилипання грошей»

Підготуйтеся до медитації. Уявіть, що ваше тіло стало липким. Воно обмазано медом або варенням. З різних сторін до вас летять гроші. Вони проникають у вікна, двері, щілини і прилипають до вас. Їх стає все більше і більше. Ви можете скласти ці гроші у пачки та порахувати, але їх потік не припиняється. Тепер гроші весь час будуть до вас липнути і цей процес вже не зупинити.

Якщо ви не вірите в магічну силу ефірних олій для залучення грошей, то просто візьміть та спробуйте це зробити!

Хоча б протягом місяця.

Незабаром ви побачите, що у Вашому житті почнуть відбуватися «грошові» зміни в кращу сторону.

Пробуйте!

Компанія Nefertiti бажає Вам благополуччя, достатку та успіху у всіх починаннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.