Корисна інформація, Поради, рекомендації

Як захистити себе від підробки!

Геніальне не підробишь…

Люк де Клап’є де Вовенарг

Останнім часом на ринку України з’явилася велика кількість контрафактної продукції під товарною маркою Nefertiti. На жаль, іноді під виглядом Nefertiti продаються підробки – шахраї наживаються на відомому бренді, обманюючи довіру покупця. Продукція завозиться невідомим нам шляхом, зберігання і склад продукції так само не відомі.

Наша упаковка

Сертифіковані пляшки, доступні в кольоровому коричневому склі або медичному пластиці, ідеально зберігають продукцію нашої фірми.

Вашій увазі представлені види олій, які не мають до бренду Nefertiti жодного відношення.

При покупці обов’язково звертаємо увагу на назви, на форму і вид матеріалу тари, захисні елементи на кришці флакона і етикетку.

Оригінальна назва бренду «Nefertiti For Natural Oils & Herbs». Уважно читайте опис на етикетці. Назви Nefertari, Neferturi, Nefertutu і т.д. вже свідчать про те, що перед вами підробка.

Не дивлячись на схожість дизайну, перед вами не оригінальна продукція Нефертіті, а підробка.

На перший погляд представлена оригінальна етикетка, але олія чорного кмину з 2018 року випускається з етикеткою нового дизайну. А тепер подивимося на дату виробництва зазначену на тарі.

ПІДРОБКА

На деяких видах продукції, ще залишилася етикетка зі старим логотипом, тому що виробляються залишки. Але поступово виробник переходить на новий сучасний дизайн упаковки.

Якщо ви не готуєтеся до польоту на місяць, то “ракетна олія” звичайно НЕ для Вас!

Якщо ви готуєтеся до подорожі, то обов’язково прочитайте нашу статтю і не потрапляйте на хитрощі шахраїв. Купуйте товар тільки в офіційних магазинах компанії Nefertiti. Детальніше в розділі “о нас” на сайте https://nefertiti-eg.com/

Якщо ви плануєте придбати товар в Україні, то рекомендуємо зробити це у нас або наших партнерів. Детальніше в розділі “контакти” на сайті  https://nefertiti-ua.com/

Instagram @nefertiti­_ukraine
https://www.instagram.com/nefertiti_ukraine/

Facebook https://www.facebook.com/nefertiti.ukraine/

За продукцію, придбану не в офіційних магазинах компанія відповідальності не несе.

У нас є одна проста мета та місія – зробити так, щоб ви відчували себе приголомшливо всередині і зовні! Важливо забезпечити гарне здоров’я, особливо в умовах сучасного життя, в непростій екологічній обстановці, і з не завжди збалансованим харчуванням. Наші натуральні продукти допоможуть піклуватися про ваше здоров’я і благополуччя, сприяючи тим самим більш щасливому способу життя.

Наслідування може бути вищою формою похвали, але не все, що блищить, золото!

Тільки оригінал несе в собі дивовижну силу природи!

Компанія Nefertitі бажає Вам прекрасних подорожей без розчарувань, раціонального вкладення грошей, здоров’я і благополуччя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.