Корисна інформація

Мигдальна олія – ідеальний засіб для зняття макіяжу!

Коли ми обираємо засіб для зняття макіяжу, ми хочемо бути впевненими в тому, що воно зможе ефективно видалити весь макіяж з наших очей та інших ділянок обличчя. Підводка для повік і туш для вій вимагає невеликих зусиль для повного видалення з поверхні шкіри.

На жаль, багато засобів для зняття макіяжу не можуть видалити сліди косметики без помітного залишку. А шкіра навколо очей дуже чутлива, бо вона тонка та ніжна, тому знімаючи макіяж повторними рухами, ми можемо деформувати й розтягнути її, провокуючи появу ранніх зморшок.

Сьогодні вже багато жінок в усьому світі змогли оцінити якість зняття макіяжу мигдальною олією. На відміну від інших засобів для зняття макіяжу, мигдальна олія не містить хімічних добавок, які завдають шкоди нашій шкірі. Більш того, мигдальна олія легко видаляє навіть стійку косметику (водостійку туш для вій та підводку).

Дивно те, що мигдальна олія не залишає жирних слідів на нашій шкірі. Активні природні складові олії пронизують мікрочастинки косметики та легко ковзають по шкірі, віддаляючись ватним спонжем, а також при вмиванні. Мигдальна олія входить до десяти кращих зволожуючих натуральних продуктів. А завдяки дослідженням, результати яких були опубліковані в одному з медичних журналів США в 2010р, підтверджені лікувальні властивості мигдалевої олії, бо вона містить фолієву кислоту, альфа-токоферол, цинк та інші елементи, які використовуються при лікуванні багатьох шкірних захворювань.

Важливо враховувати біологічні біоритми нашої шкіри для тривалого збереження її молодості та свіжості. В період з 23.00 до 3.00 поділ клітин шкіри прискорюється в вісім-десять разів. Саме вночі шкіра виводить токсини і відновлює запаси води та поживних речовин. Пори шкіри відкриті, мікроциркуляція крові збільшується, що дозволяє клітинам краще збагачуватися киснем. В цей час шкіра особливо сприйнятлива до активних компонентів засобів – крему або олії, які використовували на ніч.

Власницям сухої шкіри або пошкодженої легкою екземою, псоріазом та іншими захворюваннями, використання мигдальної олії в якості засобу для зняття макіяжу стане кращим рішенням. Мигдальна олія заспокоює шкіру, знімаючи свербіж, лущення, загоюючи мікротріщини та ін.. Це важливий і комплексний аргумент, який інші продукти на ринку не можуть запропонувати.

Мигдальна олія часто використовується при масажі немовлятам, бо воно є гіпоалергенном. Якщо вже мигдальна олія може дбайливо піклуватися про шкіру малюка, уявляєте його чарівний ефект на шкірі дорослої людини?

Олія мигдальна | Nefertiti

Використання мигдалевої олії для зняття макіяжу:

Нанесіть невелику кількість олії на спонж, промачіваючими рухами нанесіть олію спершу на область навколо очей, щоб олія розпочала роботу з видалення туші з вій та підводки. Потім, протирайте по масажних лініях знімаючи залишки декоративної косметики з усього обличчя, закінчить зняття макіяжу протиранням спонжем області навколо очей.

Якщо Ви не користуєтеся косметикою, корисно протирати обличчя перед сном, видаляючи частинки пилу і відшарувальних клітин єпідерміса, залишаючи шкіру чистою на ніч.

Так як мигдальна олія має безліч чудових впливів на шкіру, вам не обов’язково змивати її після зняття макіяжу. Ви можете залишити олію на вашій шкірі та дозволити їй творити диво з вашою шкірою. Найважливіше для нашої шкіри – це дати їй можливість «дихати» та насититися вологою, тобто відновити водний баланс.

Мигдальна олія зробить більше, ніж просто зніме макіяж, вона подарує вам шкіру, яка світиться здоров’ям, ніжну та красиву!

Будьте красивими та здоровими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.