Корисна інформація

Користь натуральної олії для волосся

Натуральное масло для волос | Нефертити

Пряме волосся – накрутити, кучеряве – випрямити! Це вічна проблема для дівчат. Але, що робити, коли волосся стало слабшим і почало випадати?

Волосся грає велике значення у формуванні образу людини. Вони мають глибоку символічну важливість у всіх епохах і культурах. З давніх-давен вони формували такі якості, як краса, чарівність і стиль.

За статистикою, у дорослої людини на голові знаходиться від 100 000 до 150 000 волосся. Як відомо, волосся постійно оновлюється, тому в середньому ми втрачаємо від 50 до 100 волосся на день. Однак порушення циклу росту волосся може призвести до їх випадання та витончення. І хоча зменшення густоти волосся приносить дискомфорт, не варто підозрювати в собі якесь серйозне захворювання. Адже іноді випадання волосся та його ослаблення спостерігається через тимчасові впливи організму на прийом ліків, стрес, перенесену хворобу, вагітність або інші фізичні стани. Однак якщо сильне випадання волосся триває довго і призводить до помітного зменшення густоти, це привід подбати про стан волосяних фолікулів та всього організму, внаслідок чого потрібно вжити необхідних заходів.

Для того щоб запобігти випаданню волосся і простимулювати їх зростання, потрібно дотримуватися правильного догляду і користуватися якісною продукцією. Один з відмінних і ефективних засобів для догляду є натуральна косметична олія для волосся Nefertiti. До складу якого входять натуральні компоненти: олія чорного кмину, арганова олія, олія зародків пшениці та інші корисні складові.

Масло черного тмина

Користь натурального чорного кмину для волосся

Не кожен знає, що чорний кмин – це дуже корисний для здоров’я волосся продукт, насичений потужними властивостями та корисними елементами, що стимулює ріст волосся та зміцнює волосяні фолікули. Олія чорного кмину природно відновлює ріст волосся у місцях стоншення через високу концентрацію тимохінону.

Олія чорного кмину – найкращий інгредієнт, який можна використовувати для лікування випадання волосся, тому що воно містить понад 100 різних поживних речовин. Воно діє як природний зволожувач, зменшує сухість шкіри голови і, отже, запобігає випаданню волосся.

Властивості олії чорного кмину:

 • антибактериальный;
 • противогрибковый;
 • противовоспалительное средство;
 • антиоксидант.

Сприяє циркуляції крові: олія чорного кмину містить біомолекули омега-3 та 6, які стимулюють кровообіг, що сприяє швидкому зростанню волосся у найкоротші терміни.

Крім того, дослідження показують, що масло чорного кмину може бути корисним для лікування певних станів, таких як:

 • астма;
 • високий вміст холестерину;
 • ожиріння;
 • високий кровяний тиск;
 • діабет;
 • ревматоїдний артрит;
 • алергічний риніт (сінна лихоманка).

В результаті чого, можна зробити висновок, що масло з чорного кмину має безліч корисних властивостей не тільки для волосся, але і для загального здоров’я.
Для оздоровлення організму та підтримки імунітету на сайті компанії Nefertiti можна купити олію чорного кмину для внутрішнього застосування.

Користь натуральної арганової олії для волосся

Арганова олія може зволожити ваше волосся та шкіру голови, а також захистити їх від щоденного пошкодження. Воно зменшує ламкість і січені кінчики, зберігаючи здоров’я шкіри голови. Арганова олія допомагає запобігти випаданню волосся, зробивши його більш густим і пишним.

Корисність арганової олії багато в чому пов’язана з її складом. Вона богата на вітаміни, мінерали і антиоксиданти. На думку експертів, дана олія зробить ваше волосся м’якшим і слухняним, т.к. має безліч переваг.

Зволожує та пом’якшує: арганова олія – це віковий секрет краси, який має безліч застосувань, а саме допомагає зволожувати та пом’якшувати волосся.

Підвищує еластичність волосся: завдяки високому вмісту антиоксидантів, незамінних жирних кислот і вітаміну Е арганова олія природним чином допомагає підвищити еластичність волосся і відновити блиск тьмяного, неживого волосся.

Запобігає ламкості: в аргановому маслі міститься вітамін Е, який також має вирішальне значення для здоров’я нашого волосся, оскільки багаті антиоксидантні властивості допомагають нейтралізувати пошкодження волосся.

Багато хто з нас піддає своє волосся великій кількості пошкоджень через повсякденне забруднення, хімічну обробку та гарячі інструменти. Натуральна олія, що містить вітамін Е, допомагає захистити ваші фолікули від пошкоджень, допомагаючи запобігти розщепленню та поломці.

Захищає волосся від теплового впливу, завдяки чому воно залишається здоровим. Склад арганової олії може допомогти зберегти ваше волосся здоровим, навіть при укладанні волосся, а також використанні фена і щипців для завивки.

Аргановое масло

Користь натуральної олії зародків пшениці для волосся

Олія зародків пшениці – це багате природне джерело вітаміну «Е», отримане із зародків насіння рослини пшениці, це масло часто називають «рідким золотом». Дане масло багате на незамінні жирні кислоти, які допомагають зміцнити волосяні фолікули, зберігаючи вологість і пом’якшуючи волосся. Завдяки великій кількості вітаміну Е масло можна використовувати як для підвищення, так і для підтримки рівня вологи в сухому волоссі.

Масло из зародышей пшеницы

Головною перевагою натуральної олії для волосся є відновлюючий ефект, оскільки олія зародків пшениці багата на незамінні жирні кислоти і вітаміни, пошкоджене волосся буде вбирати його поживні і відновлюючі властивості. З іншого боку, масло зміцнює волосяні фолікули, т.к. вітамін В, що знаходиться в ньому, допомагає збільшити кровообіг в області шкіри голови і сприяє зростанню нового волосся.

Если принять во внимание все эти преимущества можно с уверенностью сказать, что при регулярном использовании косметического масла для волос Nefertiti с натуральными компонентами, ваши волосы станут более здоровыми, сильными и шелковистыми!

Источники:

https://www.healthline.com/health/black-seed-oil-for-hair

https://www.mdpi.com/1422-0067/19/1/70

https://www.scirp.org/journal/paperinformation.aspx?paperid=36776

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.